суббота, 17 марта
img

НОВОСТЬ

СБУ наголошує: триває программа «На тебе чекають вдома»

СБУ наголошує: триває программа «На тебе чекають вдома»

Служба безпеки України нагадує: діє програма повернення на підконтрольну територію України громадян, які добровільно відмовились від участі військових та воєнізованих підрозділах самопроголошених терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР».

Програма поширюється на осіб, які:

• Готові добровільно відмовитись від участі у терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України;

• Не брали участі у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах;

• Мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо України.

Підстави для звільнення від кримінальної відповідальності для учасників терористичних формувань т. зв. ДНР/ЛНР передбачені у рамках діючого законодавства України.

СБУ забезпечує повний психологічний та юридичний супровід на етапі від моменту переходу на підконтрольну Україні територію до моменту звільнення від кримінальної відповідальності.

Електронна скринька e-mail: doroga.mira.sbu@gmail.com

Сторінка Facebook для листування: www.facebook.com/dorogamira

Посилання на інформацію про програму на сайті СБ України: https://ssu.gov.ua/ua/pages/206

Телефони: 073-042-06-02, 050-831-26-22, 093-044-59-81

Читайте в спецтеме Программа Службы безопасности Украины «Тебя ждут дома!» Мешканці Донеччини залучилися до Програми СБУ «На тебе чекають вдома» Ще один мешканець Донеччини повернувся додому за програмою СБУ «На тебе чекають вдома» Двоє мешканців Донбасу скористались програмою СБУ «На тебе чекають вдома» Бывший боевик из Добропольского района вернулся домой

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn