суббота, 17 марта
img

НОВОСТЬ

Кікбоксери Родинського отримали чудовий подарунок від депутата Сергія Андрійченка (Відео)

Кікбоксери Родинського отримали чудовий подарунок від депутата Сергія Андрійченка (Відео)

Кікбоксинг гармонійно поєднує в собі такі види спорту як бокс, тхеквондо та карате. Простота і доступність методик тренування робить цей вид спорту нескладним, ефективним та цікавим. Тепер заняття з кікбоксингу у Родинському проводяться у залі палацу культури «Шахтар». Сьогодні тут тренуються близько 30 хлопчиків і є усе необхідне для того, щоб досягти успіху у цьому спорті – зал для повноцінних тренувань, сучасний ринг та груші, які відповідають усім стандартам.

Такий подарунок для вихованців секції кікбоксингу Родинського зробив меценат та депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко.

Подробиці дивіться у відео сюжеті:

Читайте в спецтеме Депутат и меценат Сергей Андрийченко Родинські кікбоксери у складі збірної Донеччини перемогли в Чемпіонаті України (Відео) «Лейся, песня» у Покровську: аншлаг, улюблені хіти та вдячні глядачі (Відео) Весняний подарунок від депутата Сергія Андрійченка: в Родинському відбувся концерт ВІА «Лейся, песня!»(Відео) Праздник музыки и легендарных хитов: в Родинском и Покровске состоялся концерт ВИА «Лейся, песня» Депутат Покровської міськради Сергій Андрійченко вітає жінок з першим весняним святом

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn