четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

У Покровську відбудеться зустріч з радником Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО

У Покровську відбудеться зустріч з радником Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО

Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України 3 листопада у Покровську  буде проведена зустріч з активною громадськістю, що займається проблемами ВПО. Захід відбудеться в рамках Розпорядження Кабінету Міністрів України № 8р від 11 січня 2017 року.

Головною метою зустрічі є налагодження тісної взаємодії між Міністерством і громадськими організаціями та напрацювання пропозицій щодо спільних в сфері захисту прав ВПО, людей, що проживають на тимчасово неконтрольованих територіях, відновлення інфраструктури та розвитку територій поблизу до лінії зіткнення, а також надання допомоги громадам, що прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб та сприяння відновленню і розбудові відносин і довіри в суспільстві, що безпосередньо постраждало внаслідок збройної агресії проти України.

Координатор - Олеся Цибулько - радник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України.

Зустріч відбудеться на базі платформи ініціатив «Лампова» за адресою: м. Покровськ, вул. Мандрика, 6 (навпроти Покровського відділу поліції).

Читайте в спецтеме ВАЖНАЯ информация для жителей Донетчины Памятка для жителей Донетчины: как формируется счёт за электроэнергию Податок на житло в Мирнограді: як і скільки платити Кто и как получит социальную стипендию, - подробная инструкция от юристов Важная информация о жилищных субсидиях для Донетчины: что изменилось

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn