воскресенье, 19 ноября
ad
img

НОВОСТЬ

Ветерани Родинського подякували депутату Сергію Андрійченку за постійну допомогу й турботу (ВІДЕО)

Ветерани Родинського подякували депутату Сергію Андрійченку за постійну допомогу й турботу (ВІДЕО)

Депутат Покровської міської ради та меценат Сергій Андрійченко ніколи не забуває про ветеранів та людей похилого віку. Він завжди вітає їх зі всіма святами та піклується про дозвілля. Цього разу Сергія Сергійовича до себе в гості запросили представники Організації ветеранів війни та праці м. Родинського аби привітати зі святом Покрова Пресвятої Богородиці, українського козацтва та захисників України.

На адресу депутата лунали тільки найщиріші та найтепліші слова. Дякували ветерани за постійну допомогу організації, за чуйність та турботу. У свою чергу Сергій Андрійченко відзначив, що піклування про старше покоління – це один з найголовніших пріоритетів у його діяльності: так вчили депутата, й так, наразі, він подає приклад і своїм дітям.

Завітав депутат до ветеранів не з порожніми руками: організація отримала мультимедійний центр та солодощі до чаювання.

Як ветерани вітали мецената зі святами, дивиться у відео сюжеті:

Читайте в спецтеме Депутат и меценат Сергей Андрийченко «Повернемо шахтарській праці славу»: Сергій Андрійченко про брифінг Олега Недави у Верховній Раді (Відео) Сергій Андрійченко та ПП «Наш край»: «Допомога ветеранам – одне з основних завдань у нашій діяльності» (Відео) Кікбоксери Родинського отримали чудовий подарунок від депутата Сергія Андрійченка (Відео) Депутат Сергей Андрийченко и партия «Наш край»: «Мы всегда будем заботиться и помнить о ветеранах» Твори добро: депутат Сергей Андрийченко помог еще одной семье из Покровска

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что создает Вам праздничное новогоднее настроение?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn