четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

Мешканці Донеччини залучилися до Програми СБУ «На тебе чекають вдома»

Мешканці Донеччини залучилися до Програми СБУ «На тебе чекають вдома»

Співробітники Служби безпеки України залучили до Програми «На тебе чекають вдома» та повернули до мирного життя двох колишніх бойовиків «ДНР».

Правоохоронці встановили, що мешканця Донецької області у 2014 році бойовики через шантаж та погрози змусили приєднатися до незаконного збройного формування. Згодом його доправили на територію Росії до Ростова-на-Дону для проходження спецпідготовки зі снайперської справи. Після повернення в Україну терористи задіяли його в охороні військових об’єктів, зокрема «генштабу» бойовиків та готелю «Вікторія», де знаходилось російське командування. Він на власні очі бачив російських офіцерів, які керували діями бойовиків та підтверджує факт направлення і перебування на тимчасово окупованій території України російських військовослужбовців з різних регіонів країни-агресора.

Усвідомивши злочинність своїх дій, ставши свідком знущань з боку російських військових, чоловік хотів покинути бойовиків, але був заарештований і залучений до робіт з розкрадання промислових об’єктів Донеччини. Під час перебування в так званій «ДНР» чоловік спілкувався зі своєю матір’ю, яка благала сина повернутися до мирного життя. Як тільки йому вдалося втекти від терористів, чоловік повернувся до рідного міста і звернувся до правоохоронних органів.

Слідчі вивчили усі обставини вчинення чоловіком правопорушень та за рішенням суду його звільнено від кримінальної відповідальності.

Інший мешканець Донеччини, теж у 2014 році, піддавшись обіцянкам терористів, приєднався до незаконних збройних формувань «ДНР». У складі бандформувань чоловік облаштовував блокпости, забезпечував контрольно-пропускний режим. Усвідомивши реалії «русского мира», ставши свідком грабежів і знущань бойовиками над місцевим населенням, він добровільно покинув лави бандформувань. Чоловік боявся помсти від своїх колишніх «побратимів» і кримінальної відповідальності за участь у незаконному збройному формуванні, а тому тривалий час переховувався.

Про Програму СБУ чоловік дізнався із засобів масової інформації, він добровільно звернувся із заявою до правоохоронних органів, надаючи допомогу слідству.

Повернувшись до мирного життя, колишні учасники бандформувань упевнені у правильності своїх рішень й закликають інших не боятися та наслідувати їхні приклади. 

Читайте в спецтеме Программа Службы безопасности Украины «Тебя ждут дома!» СБУ наголошує: триває программа «На тебе чекають вдома» Ще один мешканець Донеччини повернувся додому за програмою СБУ «На тебе чекають вдома» Двоє мешканців Донбасу скористались програмою СБУ «На тебе чекають вдома» Бывший боевик из Добропольского района вернулся домой

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn