понедельник, 26 февраля
img

НОВОСТЬ

Ще один мешканець Донеччини повернувся додому за програмою СБУ «На тебе чекають вдома»

Ще один мешканець Донеччини повернувся додому за програмою СБУ «На тебе чекають вдома»

Співробітники Служби безпеки України у рамках Програми «На тебе чекають вдома» повернули до мирного життя колишнього бойовика незаконних збройних формувань так званої «ДНР».

Правоохоронці встановили, що мешканець Донеччини у 2014 році, піддавшись на обіцянки ватажків бандугруповання так званої «ДНР» про легкий і швидкий заробіток, вступив до незаконного формування. Проте вже через тиждень він усвідомив хибність свого вибору та добровільно залишив терористів, діяльність яких не мала нічого спільного з «ідеями», задекларованими самопроголошеною владою «молодої республіки».

Після довготривалого вагання чоловік вирішив довіритись Програмі СБУ «На тебе чекають вдома» та скористатися її можливостями для повернення до цивілізованого життя. Він звернувся до правоохоронних органів із заявою про скоєний злочин.

Наразі чоловік знаходиться вдома зі своєю родиною на підконтрольній українській владі території та сподівається на звільнення від кримінальної відповідальності. Обставини вчиненого ним правопорушення перевіряються у рамках відповідного кримінального провадження.

Звертаючись до тих, хто ще вагається повернутись на підконтрольну Україні територію, колишній бойовик висловив впевненість у тому, що незабаром завдяки Програмі СБУ «На тебе чекають вдома» він зможе розпочати мирне життя.

Читайте в спецтеме Программа Службы безопасности Украины «Тебя ждут дома!» СБУ наголошує: триває программа «На тебе чекають вдома» Мешканці Донеччини залучилися до Програми СБУ «На тебе чекають вдома» Двоє мешканців Донбасу скористались програмою СБУ «На тебе чекають вдома» Бывший боевик из Добропольского района вернулся домой

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn