четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

НАЗК підтвердило недостовірні відомості у декларації мера Покровська Руслана Требушкіна

НАЗК підтвердило недостовірні відомості у декларації мера Покровська Руслана Требушкіна

Національне агентство з питань запобігання корупції через уповноважених осіб агентства провело повну перевірку декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 та 2016 роки. Про це повідомляє офіційний сайт НАЗК.

За результатами перевірки до Прокуратури Донецької області за підслідністю буде направлено рішення про результати здійснення повної перевірки декларації за 2015 рік, яку подав мер Покровська Руслан Требушкін. Він вказав недостовірні відомості, що відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що тягне за собою  відповідальність згідно зі статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

Відзначимо, що стаття 366-1 Кримінального кодексу України передбачає покарання штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте в спецтеме Декларации чиновников Депутат и бизнесмен из Покровска Сергей Андрийченко задекларировал свои доходы Декларации главврачей Селидовской ЦГБ и Покровского ЦПМСП: шокирующая зарплата и пенсия «Помещик» Сергей Федоров или что задекларировал бывший мэр Родинского Декларации главврачей Покровска и Мирнограда: чем богаты медики

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn