суббота, 24 марта
img

НОВОСТЬ

В Покровській оперзоні триває операція «Мотоцикліст»: підсумки першого тижня

В Покровській оперзоні триває операція «Мотоцикліст»: підсумки першого тижня

Аби зберегти  життя і здоров’я громадян, а також знизити рівень дорожньо-транспортного травматизму, зокрема за участі мототранспортних засобів, з 19 по 30 червня на дорогах Донеччини проводиться профілактичне відпрацювання «Мотоцикліст». Покровські правоохоронці підбили підсумки першого тижня цих заходів.

За період з 19.06.2017р. по 26.06.2017р. працівники поліції, які забезпечують безпеку дорожнього руху на території Покровській оперзоні, перевірили 29 одиниць мототранспорту. Під час перевірки були виявлені такі порушення:

- 13 водіїв на момент перевірки були без водійського посвідчення;

- 6 водіїв перебували у стані сп’яніння;

- 3 - не мали при собі необхідних мотошоломів;

- один з водіїв порушив правило проїзду пішохідних переходів;

- 1 транспортний засіб був не зареєстрований;

- 3 мотоодиниці були без номерних знаків;

Відносно всіх порушників поліцейськими були прийняті відповідні заходи, а також складені адміністративні протоколи.

Нагадаємо, що на скутері та мопеді можна їздити з 16 років, на квадроциклі та мотоциклі – з 18. Для цього необхідно пройти навчання, скласти іспити та отримати посвідчення водія відповідної категорії. Зокрема, посвідчення водія категорії А-1 можуть отримати особи, які досягли 16-річного віку, а категорії В-1 – по досягненні 18 років.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn