вторник, 20 марта
img

НОВОСТЬ

Стали відомі подробиці загибелі чоловіка з Покровська

Стали відомі подробиці загибелі чоловіка з Покровська

Сьогодні журналісти сайту DDK.dn.ua повідомляли про те, що 12 березня з колодязя по вулиці Європейській працівники МНС вилучили тіло невідомого чоловіка.

Як повідомили у Покровському відділі поліції, загиблим виявився 44-річний громадянин України без певного місця проживання.

Поліцейських та рятувальників  викликали працівники типографії, біля якої й був розташований колодязний люк. Вони повідомили, що неодноразово бачили, як загиблий спускався до колодязя. Прийшовши на роботу після вихідних, жінки відчули неприємний запах та звернулися до правоохоронних органів.

У поліції також повідомили, що при огляді  витягнутого з колодязя тіла, слідів насильницької смерті виявлено не було.

                                                                 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn