вторник, 20 марта
img

НОВОСТЬ

Мирноградські спортсмени прийняли участь у міжрегіональному турнірі з футзалу

Мирноградські спортсмени прийняли участь у міжрегіональному турнірі з футзалу

11 та 12 березня в Добропіллі відбувся міжрегіональний турнір з футзалу Кубок Дружби, серед дітей 2009-2010 років народження. В турнірі взяли участь 10 команд з Донецької, Харківської та Дніпропетровської області: команда «Шахтар» м. Добропілля, ДЮСШ Мирнограда, ДЮСШ Покровська, ДЮСШ м. Дружківка, «Угольок» м. Білозерськ, ДЮСШ м. Лозова, «Темп» м. Тернівка, команда м. Білицьке, «Давай грай» м. Добропілля та «Колос» Костянтинівський р-н.  Про це журналістам сайту повідомили тренери з футболу Мирноградської ДЮСШ В.Засипка та С.Мороз.

Команди були розділені на дві групи та грали по круговій системі. У першому матчі мирноградські хлопці зустрілися з командою «Давай грай» м. Добропілля. Матч закінчився з рахунком 8:1 - впевнена перемога команди з Мирнограда.

 У другому матчі  хлопці перемогли команду з Білицького 3:1. У третьому матчі мирноградська команда зустрілася з господарями турніру командою «Шахтар» м. Добропілля. В складному матчі хлопці здобули перемогу 4:3.

Другого ігрового дня спортсмени з Мирнограда в останньому матчі групи перемогли команду ДЮСШ м. Дружківка 3:1 і впевнено з максимальним показником очок вийшли з I місця в групі в півфінал.

 

У півфіналі на жаль вдача відвернулася від команди і поразка 0:3. У матчі за III місце хлопці знову зустрілися з господарями турніру, які програли у півфіналі команді «Колос». Рівний перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але в другому господарі дотиснули і перемогли 2:0.

ДЮСШ Мирнограда фінішували на IV місці, показавши хорошу гру.

Організатори турніру нагородили команди медалями, кубками та грамотами. А капітан команди ДЮСШ Мирнограда Микита Федотов (Новоекономічна ЗОШ) став кращим бомбардиром турніру з 14 голами, за що був нагороджений індивідуальним кубком.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn