вторник, 20 марта
img

НОВОСТЬ

Юні художники з Добропілля прийняли участь у міжнародному конкурсі

Юні художники з Добропілля прийняли участь у міжнародному конкурсі

Асоціація «Uсraina CreAttiva» запросила всіх бажаючих до участі в міжнародному конкурсі дитячого малюнку, який проводився за підтримки Посольства України в Італії. В конкурсі взяли участь діти з Італії, Україні, багатьох інших країн світу. Відгукнулись на запрошення й юні таланти з Добропілля.

Усього  на конкурс було надіслано близько 1100 малюнків. Шестеро вихованців народної студії образотворчого мистецтва «Фантазія» надіслали малюнки і кожен з них отримав свою нагороду.

 

Диплом з відзнакою отримала Надія Савіна, дипломи півфіналістів отримали Аліна Питова, Тетяна Кальніна, Регіна Іванова, Олександра Петрова, диплом за участь — Варвара Потоцька та диплом переможців отримала студія образотворчого мистецтва «Фантазія» під керівництвом Кімеріної А.М.

Журі конкурсу звернулись з проханням до керівника та дітей залишити малюнки на час проведення виставок у містах Італії для того, щоб звернути увагу італійської громади до подій на сході України.

Діти залишили свої малюнки і в нагороду за це отримали посилку з книжками по мистецтву, цукерки та зароблені дипломи.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn