вторник, 20 марта
img

НОВОСТЬ

Сімейний дует: суд Покровська засудив жінку та її доньку, які здійснили ряд крадіжок

Сімейний дует: суд Покровська засудив жінку та її доньку, які здійснили ряд крадіжок

Красноармійський міськрайонний суд визнав винною 47-річну мешканку міста Родинське у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.185 (крадіжка) та ч.2 ст.304 (втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє пресс-служба Донецької області.

Публічним обвинувачем Красноармійської місцевої прокуратури надано суду достатньо доказів провини жінки та її 17-річної доньки, які у травні 2017 року неодноразово приходили до магазинів у м. Покровськ, де, переконавшись що за їх діями ніхто не спостерігає, викрадали з вітрин косметичні засоби.

Декілька разів злочинному дуету вдавалося покидати магазини непомітно, однак під час скоєння чергової крадіжки вони були затримані співробітниками магазину біля вхідних дверей.

На теперішній час жінку засуджено до 4 років та 6 місяців позбавлення волі. Її неповнолітню доньку суд визнав винною у скоєнні крадіжки та засудив до 3 років позбавлення волі із випробувальним терміном 2 роки.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn