вторник, 20 марта
img

НОВОСТЬ

Черговий депутат на Донеччині знехтував законодавством про запобігання корупції

Черговий депутат на Донеччині знехтував законодавством про запобігання корупції

Добропільський відділ Костянтинівської місцевої прокуратури забезпечив розгляд у суді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, яке скоїв депутат Золотоколодязької сільської ради.

Установлено, що депутат, знехтувавши вимогами Закону України «Про запобігання корупції», без поважних причин подав щорічну декларацію про майно та доходи особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік на чотири місяці пізніше, ніж передбачено законодавством.

Суд визнав чоловіка винним в інкримінованому правопорушенні та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 гривень, повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn