пятница, 23 марта
img

НОВОСТЬ

«Мирноградвугілля» є найбільшим боржником до бюджету Пенсійного фонду України

«Мирноградвугілля» є найбільшим боржником до бюджету Пенсійного фонду України
На сьогодні управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові (м. Мирноград, Донецька обл.) своєчасно, без перебоїв і затримок виплачує пенсії. Спроможність повною мірою виконувати взяті на себе фінансові зобов’язання з виплати пенсії залежить, в першу чергу, від наповнення бюджету Пенсійного фонду України. Однак, забезпеченість власними коштами на виплату пенсій у Мирнограді становить лише 21%. 
 
При зростанні видатків на виплату пенсій особливої гостроти набуває стан погашення заборгованості до бюджету ПФУ, стан сплати платежів підприємствами на покриття фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій та стан сплати єдиного внеску.
 
Найбільшим боржником до бюджету ПФУ є Державне підприємство «Мирноградвугілля» з сумою боргу 330,8 млн.грн. або 88 відсотків від загальної суми боргу до бюджету Пенсійного фонду (375,5 млн.грн.), яке є боржником з 2005 року та щомісячний приріст заборгованості якого становить 4 млн.грн.
 
З боку управління ПФУ в м. Димитрові вживаються всі передбачені законодавством заходи для захисту прав застрахованих осіб, забезпечення сплати страхових внесків та погашення підприємствами-боржниками заборгованості в добровільному поряду, а саме: інформуються органи місцевого самоврядування та соціальні партнери, ініціюється заслуховування керівників підприємств-боржників на засіданнях міської комісії, укладаються графіки погашення заборгованості, підприємствам надсилаються листи-нагадування щодо наявної заборгованості для її погашення, проводяться зустрічі в трудових колективах, індивідуальна робота з боржниками. 
 
«Хотілося би більшої відповідальності від керівників підприємств, які не сплачуючи кошти до бюджету Пенсійного фонду, допускають порушення пенсійного законодавства та порушення прав застрахованих осіб на своєчасне призначення та перерахунок пенсій», - підкреслює управління ПФУ в м. Димитрові (м. Мирноград, Донецька обл.).
 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn