вторник, 20 марта
img

НОВОСТЬ

Обласна програма «Український донецький куркуль» продовжує шукати активних підприємців

Обласна програма «Український донецький куркуль» продовжує шукати активних підприємців

У 2018 році реалізація проекту «Український донецький куркуль» продовжується. Про це повідомляє прес-служба Донецької ОВЦА.

Однак, розпорядженням голови Донецької ОДА  Павла Жебрівського   змінено  систему  співфінансування проектів-переможців конкурсних відборів.

«Відтепер грошова підтримка надаватиметься у співвідношенні  70х30, з яких 70% суми фінансової підтримки надає обласна державна адміністрація, а 30% – це кошти місцевих бюджетів. Планується, що в 2018 році на підтримку програми «Український Донецький куркуль»  буде виділено близько 200 млн.грн, з яких 150 млн. – кошти обласного бюджету», - йдеться у повідомленні.

Перший конкурсний відбір  проектів малого підприємництва  буде оголошено 23 лютого 2018 року.

Нагадаємо, що у минулому році  конкурсною комісією проекту було розглянуто 304 проекти. Переможцями було визначено 143 проекти на загальну суму 53,5 млн гривень.  Згідно з умовами конкурсу в  Донецькій області було створено 84 нових робочих місця.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn