вторник, 20 марта
img

НОВОСТЬ

До Покровська завітав відомий громадський діяч

До Покровська завітав відомий громадський діяч

Сьогодні, 21 лютого, до Покровського міського ліцею «Надія» завітав відомий український громадський діяч, виконавець поезії Василь Іванович Сюмак. Захід відбувся в рамках акції «Схід і Захід разом».

Василь Іванович мав чудову можливість поспілкуватись з учнями ліцею, розповісти їм цікаві моменти української  історії та виконати вірші видатних українців.

«Україна – це унікальна земля, унікальні місця, - почав свою розповідь Василь Іванович.  – Тож, нам всім треба цінувати те, що у нас є, вивчати мову і історію, розвивати потенціал і велич країни задля того, щоб гідно жили наші діти і нащадки».

Розказував діяч і про свої подорожі до країн Європи і зазначав, що у нашої держави є всі шанси стати успішною країною з високим рівнем життя, але для цього треба єднатись і плідно працювати.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn