пятница, 23 марта
img

НОВОСТЬ

Приватбанк попереджає: шахраї вигадали нову схему збору особистих даних

Приватбанк попереджає: шахраї вигадали нову схему збору особистих даних

Приватбанк заявив про нову схему масового фішингу особистих даних під приводом подачі колективного позову до банку. Про це повідомляє прес-служба банку.

Як зазначається, невідомі збирають дані у клієнтів Приватбанку, які, нібито, необхідні для подачі колективного позову до банку під вигаданими приводами.

У банку заявили, що це -  безпрецедентний в історії банківського ринку випадок масового фішингу особистих даних.

«Приватбанк нагадує своїм клієнтам, що передача особистих даних третім особам, тим більше через відкриті джерела і невідомі сайти, несе потенційну загрозу використання цих даних шахраями», - йдеться в офіційній заяві Приватбанку.

Банкіри відзначають, що шахраї обіцяють клієнтам банку гроші у випадку "виграшу" позову взамін на заповнення анкети з зазначенням всіх особистих даних, у тому числі і тих, які можуть бути використані для шахрайських операцій.

Напередодні стало відомо, що в інтернеті з'явився сайт, на якому всі громадяни України, які були клієнтами Приватбанку до вересня 2017 року, можуть приєднатися до колективного позову проти банку. Причиною позову нібито є масовий витік даних на російські сервери, яка сталася у банку восени цього року.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn