суббота, 24 февраля
img

НОВОСТЬ

Поліцейські Покровська вилучили штик-ніж у пасажира таксі

Поліцейські Покровська вилучили штик-ніж у пасажира таксі

Під час перевірки автомобіля, який рухався в бік Покровська, поліцейські, що несуть службу на блок-пості виявили у 20-річного мешканця м. Торецьк штик-ніж без відповідного дозволу. Холодна зброя була вилучена на місці, а її власнику загрожує до 3 років позбавлення волі. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Зупинивши автомобіль з метою перевірки, співробітники Покровського відділу поліції помітили, що пасажир таксі помітно нервує. І, як виявилося, не даремно – серед речей мешканця Торецька виявилася заборонена холодна зброя. Пояснити звідки у нього штик-ніж і чому він носить його із собою, молодий чоловік відмовився.

Виявлений штик-ніж вилучений та направлений на експертизу, а у відношенні його хазяїна відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

                                                                                                                                                                  

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn