суббота, 24 февраля
img

НОВОСТЬ

Пенсійний фонд Добропілля відкрив свої двері для афганців

Пенсійний фонд Добропілля відкрив свої двері для афганців

13 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбувся «День відкритих дверей» для представників громадських організацій «Добропільської міської ради ветеранів Афганістану» та «Ветеранів Афганістану Добропільського району». 

У заході прийняли участь начальник Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Гулана О. Б., перший заступник начальника управління Пітик Н. Є., заступника начальника управління Громило Н. М.

Під час зустрічі Неоніла Євгеніївна ознайомила запрошених з діяльністю управління Пенсійного фонду у 2017 році, а Наталія Миколаївна повідомила про основні аспекти пенсійного законодавства, які набрали чинності з 01.01.2018 року, та про пенсійне забезпечення, умови й порядок призначення пенсій військовослужбовцям в республіці Афганістан.

Керівники управління відповіли на питання присутніх та звернули увагу на можливості Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

У кінці зустрічі Олег Борисович оголосив подяки представникам громадських організацій за плідну співпрацю. Присутні вшанували пам'ять учасників бойових дій в Афганістані, повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn