суббота, 24 февраля
img

НОВОСТЬ

У Покровську пройшов масштабний аукціон претендентів

У Покровську пройшов масштабний аукціон претендентів

З метою підбору працівників по заявці роботодавця "Покровський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Донецької області" 12 лютого Покровським міським центром зайнятості було організовано аукціон претендентів на вакансії: "Бухгалтер", "Юрисконсульт", "Психолог". У заході прийняло участь 17 безробітних, які відповідають вимогам роботодавця та мають певну кваліфікацію.

«Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни!» - наголосив директор Покровського центру зайнятості Микола Толмачов.

Під час заходу представники  «Покровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Донецької області» проінформували про особливості та умови праці, наявність соціального пакету та рівнем заробітної плати.

            Присутні були зацікавлені роботою та мали змогу пройти попередню співбесіду, після чого шестеро осіб отримали направлення.

Таким чином, адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn