суббота, 24 февраля
img

НОВОСТЬ

У Покровську дитячий садок «Ластівка» відзначив піввіковий ювілей (фото)

У Покровську дитячий садок «Ластівка» відзначив піввіковий ювілей (фото)

Вчора, 8 лютого, в Покровському дошкільному навчальному закладі «Ластівка» відбулося святкування 5о-річного ювілею від Дня заснування закладу.

Свій ювілей працівники та вихованці садочку святкували у тісному колі друзів. Привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, випускники й вихованці садочку, батьківський колектив. Серед почесних гостей, які постійно допомагають закладу, йдуть на співпрацю, відгукуються на будь які питання та розуміють проблеми дошкілля була й голова комісії з припинення Красноармійського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Аржавітіна Н. В.

Для присутніх і гостей була представлена концертна програма - справжнє свято за участю вихованців та педагогів, які є головним активом дитячого садка. У такий чудовий день у дитячому садку панувала прекрасна атмосфера. Побажання процвітання, творчих успіхів, здоров'я співробітникам, дітям і батькам лунали протягом всього свята.

Всі присутні на заході отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій. Цікаве дійство не залишило нікого байдужим, свято справді вдалося. Гості та запрошені щиро подякували організаторам даного заходу за чудово проведений час.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn