вторник, 20 марта
img

НОВОСТЬ

Продуктові набори та постійна увага: представники Мирноградської організації ПП «Наш край» завітали до ветеранів (Відео)

Продуктові набори та постійна увага: представники Мирноградської організації ПП «Наш край» завітали до ветеранів (Відео)

Майже 73 роки тому закінчилася Друга світова війна. Війна, яка зруйнувала життя мільйонів людей. Ціною свого здоров`я та життя вони виборювали право на мирне й щасливе майбутнє для своїх нащадків. Нажаль, з кожним роком таких людей, живих свідків тих страшних подій, становиться все менше й менше. Саме тому політична партія «Наш край» намагається приділити якомога більше уваги ветеранам та літнім людям.

Так, Мирноградська організація ПП «Наш край» перейняла дуже гарну традицію у своїх колег з Покровська: щомісяця вони відвідують учасників бойових дій та допомагають їм продуктовими наборами. Не став винятком і цей місяць.

Як зустрічали гостей ветерани Мирнограда, дивіться у відео сюжеті: 

       

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn