суббота, 24 февраля
img

НОВОСТЬ

В Покровському районі згадали Лупиноса

В Покровському районі згадали Лупиноса
У Новотроїцькій ЗОШ (Покровський район Донеччини) відбувся захід, присвячений пам’яті засновника УНА-УНСО, українського політичного та громадського діяча, поета Анатолія Лупиноса (21.07.1937 – 05.02.2000).
 
Годину пам’яті спільно організували проект «Українська миротворча школа», Громадська рада при Покровській міській раді та відділ освіти Покровської райдержадміністрації.
 
У зверненні до молодого покоління шановні гості наголосили на збереженні пам’яті про героїчну постать борця за незалежність України, який народився в Покровському районі. Йшлося про приховані факти історичної правди та забуті постаті нашого краю, а також – про важливість збереження суверенітету країни, української мови та культури для прийдешніх поколінь.
Гості відвідали шкільний музей Анатолія Лупиноса, подарували школі та дітям подарунки. 
 
Представниця Донецького національного політехнічного університету (з 2014 року він працую в Покровську), бібліотекар Наталя Фролова, подарувала шкільній бібліотеці книжки про В. Стуса, М. Вінграновського, «Розстріляне відродження». Школярі ж потішили піснями, чарівним танком і власними віршами.
Відомо, що з метою збереження історичної пам’яті, прославлення постаті земляка, на наступній сесії Покровської районної ради планується виділення коштів для встановлення на будинку Новотроїцькій ЗОШ пам’ятної дошки Анатолію Лупиносу.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn