суббота, 24 февраля
img

НОВОСТЬ

Студенти з Покровська пройшли до фіналу міжнародного конкурсу xplore New Automation Award

Студенти з Покровська пройшли до фіналу міжнародного конкурсу xplore New Automation Award

Дві українські команди увійшли до ТОП-30 у міжнародному конкурсі xplore New Automation Award! Одна з них – команда Донецького національного технічного університету, що розташований у Покровську,  зі своїм проектом «Stesha project» (ФКІТАЕР). Про це повідомляється на офіційному сайті ДонНТУ.

Проект «Stesha Project» – це голографічний асистент зі штучним інтелектом, що допоможе зорієнтуватися в торговельному центрі.

На початку березня 2018 р. команди вирушають до Німеччини, де 8 березня представлятимуть свої проекти на фіналі конкурсу в головному офісі компанії PHOENIX CONTACT у м. Бад Пірмонт.

Покровськ та ДонНТУ будуть представляти:

Ідея та дизайн – Юрій Аносов, ст. гр. ТКР-16.

Технічна реалізація – Владислав Лебедєв, ст. гр. ЕЛТм-17, Максим Бережний, ст. гр. ЕЛТ-16, Рамін Ахмедов, аспірант кафедри електронної техніки.

Керівник проекту – Вікторія Тарасюк, к.т.н., доц., декан факультету КІТАЕР.

Команда обіцяє в найближчий час представити фінальну версію проекту.        

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn