суббота, 24 февраля
img

НОВОСТЬ

Творча група з Покровська вийшла у фінал всеукраїнського конкурсу

Творча група з Покровська вийшла у фінал всеукраїнського конкурсу
Представники багатопрофільної гімназії міста Покровська взяла участь у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття». Учениця 11-а класу Аліка Чернякіна, вчитель історії Г.Петрова та вчитель інформатики Н.Куропятник підготували проект "Крути... Будемо пам’ятати - будемо жити", який отримав високу оцінку журі.
 
В конкурыс мультимедійних проектів брали участь понад 3000 творчих груп. Було надіслано 500 проектів. Конкурсна комісія відібрала шість робіт-переможців, серед яких - і проект творчої групи навчального закладу з Покровська.
Тема мультимедійного проекту є актуальною, бо присвячена 100-річчю Української революції та 100-річчю трагедії під Крутами. Близька вона ще й тому, що сьогодні на Донеччині сучасна молодь стоїть на захисті рідної землі.
 
Автори проекту з Покровська отримали запрошення на урочистий захід з підведення підсумків конкурсу. У Київському будинку вчителя творча група презентувала свою роботу у фіналі конкурсу. Фіналістів вітали представники земляцтв, вручали премії, солодощі та книги. Крім того, Аліка Чернякіна отримала від президента міжнародному благодійному фонду національної пам’яті України Ігоря Юхновського диплом та лист подяки.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn