четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

У Покровську презентували книгу «Надією живу»

У Покровську презентували книгу «Надією живу»

Сьогодні, 16 січня, у приміщенні Покровської центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка пройшла презентація книги Любові Чорної «Надією живу».

«Надією живу» - це збірка віршів талановитої поетеси Любові Костянтинівни Чорної. Основними темами, які червоною ниткою проходять через усю книгу, авторка називає віру у майбутнє, надію на стабільне процвітання нашої країни та любов до людей.

«Не відганяй від себе мрію, - саме так розпочала презентацію поетеса. – Мрії завжди надихали і надихають людей до нових звершень, запалюють у їх серці вогник і любов. Книга «Надією живу» складається з п`яти розділів, чотири з яких присвячені темам надії, любові до людей, країни, традицій. Остання частина називається «Мої нариси» і містить у собі творчі роздуми, історії з життя цікавих людей, визначні моменти моєї біографії».

Привітати поетесу прийшли колеги, члени творчого об’єднання «Суцвіття», учні ЗОШ № 6, у якій свого часу навчалась Любов Костянтинівна та всі небайдужі до її творчості мешканці міста.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn