воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

Підопічні Покровського відділу з питань пробації відвідали Всеукраїнський турнір з настільного тенісу

Підопічні Покровського відділу з питань пробації відвідали Всеукраїнський турнір з настільного тенісу

Вчора, 11 січня, неповнолітні вихованці, спільно із співробітниками Покровського МРВ уповноваженого органу з питань пробації відвідали другий Всеукраїнський турнір, присвячений видатному майстру спорту, тренеру-викладачу з настільного тенісу Мікаелу Володимировичу Оганесяну.

В ході заходу присутні мали можливість поспілкуватися з заслуженими тренерами і суддями України з настільного тенісу про користь заняття даним видом спорту та дізналися, що спортивна школа приймає усіх бажаючих оволодіти технікою професійної гри та просто весело провести свій вільний час.

Таким чином, робота працівників відділу з питань пробації полягає не тільки в контролі за виконанням засудженими порядку та умов відбування покарань за рішенням суду, а й в підвищенні культурного рівня, обізнаності, сприянні в проведенні корисного дозвілля.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn