среда, 21 марта
img

НОВОСТЬ

Військовий Максим Магдюк з Покровська отримав «Орден Богдана Хмельницького» (Фото)

Військовий Максим Магдюк з Покровська отримав «Орден Богдана Хмельницького» (Фото)

Офіцер Покровсько - Ясинуватського ОМВК отримав «Орден Богдана Хмельницького» » III-го ступеня. Про це повідомляється на сторінці у соцмережі відомства

Офіцер був призваний 4 хвилею мобілізації до 57-ої окремої мотопіхотної бригади у 2015 році.

"Як відомо, 2014 -2015 роки були одні із самих найгарячіших на тлі війни в нашій країні. За свої бойові заслуги в зоні АТО 2015 року військовослужбовець був нагороджений відзнакою Міністерства оборони України — нагрудним знаком «За військову доблесть», тепер його бойові подвиги відзначив сам Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України – Петро Порошенко", - йдеться у повідомленні.

Старший лейтенант Магдюк М.М. Указом Президента України від 5 грудня 2017 року був нагороджений відзнакою Президента України «Орденом Богдана Хмельницького» III-го ступеня. Церемонія нагородження безпосередньо відбувалася в 57-й окремій мотопіхотній бригаді, де офіцер Магдюк М.М. приймав безпосередньо участь в бойових діях.

На урочисту частину приїхали привітати його підлеглі та близькі друзі. В даний період старший лейтенант Магдюк М.М. проходить військову службу в Покровсько – Ясинуватському об’єднаному міському військовому комісаріаті, на посаді командира 4-го взводу. 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn