среда, 21 марта
img

НОВОСТЬ

Сергій Андрійченко та ПП «Наш край» привітали дітей з прийомної сім`ї та дитячого центру з Днем Святого Миколая (Відео)

Сергій Андрійченко та ПП «Наш край» привітали дітей з  прийомної сім`ї та дитячого центру з Днем Святого Миколая (Відео)

Свято Миколая Чудотворця довгоочікуване і чарівне, адже  цей день завжди приносить багато щастя та радості. Цього святого найбільше чекає малеча, яка мешкає в дитячих будинках та інтернатах. Більшість цих діток – сироти або діти, позбавлені батьківської опіки.

Не є таємницею те, що бажання цих діток не можуть здійснитися без підтримки дорослих. Саме так вважає меценат та депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко. У цей день депутат, а також члени політичної партії «Наш край» завітали у гості із подарунками до прийомної сім`ї Ігоря Падалко та вихованців благодійного центру «Дитяче містечко».

Як зустрічали гостей малюки, дивіться у відео-сюжеті:

Читайте в спецтеме Депутат и меценат Сергей Андрийченко Родинські кікбоксери у складі збірної Донеччини перемогли в Чемпіонаті України (Відео) «Лейся, песня» у Покровську: аншлаг, улюблені хіти та вдячні глядачі (Відео) Весняний подарунок від депутата Сергія Андрійченка: в Родинському відбувся концерт ВІА «Лейся, песня!»(Відео) Праздник музыки и легендарных хитов: в Родинском и Покровске состоялся концерт ВИА «Лейся, песня» Депутат Покровської міськради Сергій Андрійченко вітає жінок з першим весняним святом

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn