воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

Студенти Родинського організували і провели благодійну акцію «Подаруй дитині диво»

Студенти Родинського організували і провели благодійну акцію «Подаруй дитині диво»

До Дня Святого Миколая у Родинському професійному ліцеї відбулася низка заходів. Учнівське самоврядування організувало благодійну акцію «Подаруй дитині диво», яка охопила не лише стіни ліцею, а й все місто.

Як повідомляється на сторінці у ФБ навчального закладу, всі бажаючі приносили іграшки, смаколики та одяг для діточок, які залишились без батьків та для дітей з обмеженими можливостями.

Працювала "Фабрика Святого Миколая". Загадкова і чарівна атмосфера подарувала учням натхнення і гарний настрій.

Протягом тижня у світлиці Чудотворця відбулися різноманітні майстер-класи з виготовлення ялинкових прикрас, новорічних елементів декору і вітальних листівок.

18 грудня Святий Миколай разом з казковими героями (яких зіграли ліцеїсти) подарували дітям диво, завітавши до кожного додому. Подарунки, пісні, вірші, загадування бажання Чудотворцю на вушко викликали щирі усмішки на дитячих обличчях та віру у диво в їхніх серцях.
 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn