воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

Молодь Мирнограду орієнтують на активну позицію на ринку праці

Молодь Мирнограду орієнтують на активну позицію на ринку праці

Вчора, 12 грудня, в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар «Молодь на ринку праці». Під час заходу присутніх поінформували про тенденції, якими характеризується місцевий ринок праці та перспективи його розвитку, підприємства, що функціонують на території міста та району.

Разом з фахівцем профорієнтації Міркідановою Любов’ю Василівною присутні намагалися визначити переваги та недоліки молодих спеціалістів в плані професійної компетенції. Учасники семінару розглядали й аналізували складові вдалого резюме, а також моделювали ситуацію співбесіди з роботодавцем. При виконання відповідних вправ присутні мали можливість оцінити власні позитивні професійні риси, охарактеризувати ті труднощі, які вони бачать на шляху свого працевлаштування та способи їх подолання, виявити причини труднощів, які стоять на шляху до працевлаштування.

    Крім цього, фахівець ознайомила зі змістом державних програм підтримки зайнятості громадян даної категорії, джерелами пошуку роботи, акцентуючи увагу на веб-ресурсах державної служби зайнятості. Окремим змістовим аспектом бесіди стало питання щодо переваг легального працевлаштування. На думку молодих фахівців, заходи такого плану орієнтують їх на активну позицію на ринку праці, допомагають скласти план досягнення професійних цілей.

 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn