четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

Вражаючі підсумки місячної спецоперації у Покровській оперзоні (ФОТО)

Вражаючі підсумки місячної спецоперації у Покровській оперзоні (ФОТО)

47 бойових гранат, 2 одиниці вогнепальної зброї, 4 вибухові пристрої, кілограм вибухівки та майже 900 набоїв різного калібру вилучили співробітники поліції у громадян, які незаконно зберігали смертоносні предмети. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

З 6 листопада по 6 грудня в області проходив комплекс спецзаходів з протидії нелегальному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Саме з цього дня під пильним контролем правоохоронців Покровської оперативної зони перебували всі залізничні та автовокзали, блокпости, стратегічні об’єкти, автошляхи і транспортні розв’язки. Адже, головною метою було - не допустити витоку зброї та боєприпасів на мирну територію країни, а також скоєння правопорушень з їх використанням.

Так, співробітниками поліції за даний період було відкрито 31 кримінальне провадження за незаконне поводження із зброєю. З незаконного обігу було вилучено 944 боєприпаси, серед яких 47 бойових гранат та 897 набоїв різного калібру. Також, були виявлені 4 вибухових пристрої та близько кілограму вибухівки.

Але, є громадяни, які знайшовши боєприпаси, відразу повідомили про смертоносні знахідки в поліцію. Так, правоохоронцям Покровської оперзони з початку оперативно-профілактичного відпрацювання добровільно видали 28 одиниць вогнепальної зброї та 147 набоїв до різних видів зброї.

«На щастя, всі ці боєприпаси своєчасно вилучені і вже не зможуть десь вибухнути, або когось покалічити. Робота, спрямована на вилучення зброї та боєприпасів на території обслуговування Покровського відділу поліції триватиме і надалі», - зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

Поліцейські нагадують, що, громадяни, які добровільно здали до поліції зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, згідно з ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності. Тож, замислитесь, чи варті «бойові сувеніри» вашого вільного життя. Адже за незаконне зберігання зброї та боєприпасів законом передбачено до 7 років позбавлення волі.

 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn