четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

В Покровську відкрито нову лабораторію

В Покровську відкрито нову лабораторію
На факультеті комп'ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки Донецького національного технічного університету (нагадаємо, що після захвату Донецька проросійськими силами, ДонНТУ переїхав до Красноармійська, який з 2016 року став Покровськом) відкрито нову лабораторію інформаційно-вимірювальних технологій.
 
Ця лабораторія є унікальною навчальною та науково-дослідницькою з вивчення сенсорних, мікропроцесорних та інформаційних технологій. Основна частина засобів придбана за кошти університету, а деяке обладнання є спонсорською допомогою від компаній «Open System» і «Data Express». Зокрема, в лабораторії представлене наступне устаткування:
 
- осцилографи;
- блоки живлення;
- паяльні станції;
- мультиметри;
- генератори;
- стенди цифрової та аналогової схемотехніки;
- сучасні мікроконтролерні та мікропроцесорні засоби.
 
Нова лабораторія стане основою для науково-дослідної роботи кафедр факультету, а також буде використана як база для практичної підготовки студентів до олімпіад, конференцій, виставок, а також для проведення експериментальних досліджень аспірантами та докторантами факультету.
Лабораторію планується залучити до вивчення наступних дисциплін:
 
– засоби аналогової та імпульсної електроніки;
– основи схемотехніки;
– електротехніка;
– мікропроцесорна техніка;
– вимірювання електричних величин;
– інформаційно-вимірювальні та обчислювальні системи;
– методи аналізу та розрахунку електронних схем;
– системотехнічні методи та засоби відображення інформації;
– основи цифрової обробки сигналів тощо.
 
Лабораторія вже використовується в навчальному процесі не тільки факультету КІТАЕР, а й усіх інших факультетів ДонНТУ, окрім економічного. Вона містить усе необхідне, аби навчити студентів електроніці в повному обсязі.
 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn