четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

У Покровському центрі зайнятості підводили підсумки року

У Покровському центрі зайнятості підводили підсумки року

Сьогодні, 6 грудня, директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов розповів про результати роботи Покровського міського центру зайнятості за січень-листопад 2017 року.

Микола Іванович ознайомив присутніх зі станом ринку праці та професійно-кваліфікованим складом зареєстрованих безробітних: «Протягом одинадцяти місяців поточного року на обліку перебувало 1599 безробітних».

Також присутніх було проінформовано про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації, підведено підсумки роботи за поточний рік. З початку року працевлаштовано 1102 особи. Протягом 2017 року участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру прийняли участь 851 безробітних осіб.

Значна увага приділяється працевлаштуванню вимушено переміщених осіб та учасників АТО. Статус безробітного з початку 2017 року отримали 57 переселенців, з яких працевлаштовано 37 осіб. 16 осіб пройшли професійне навчання, 7 осіб взяли участь у громадських та роботах тимчасового характеру.

З початку 2017 року до Покровського МЦЗ Донецької області за сприянням у працевлаштуванні звернулися 19 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції. Їм був наданий повний спектр послуг відповідно до чинного законодавства.

Всього з початку року за направленням центру зайнятості навчалося 374 безробітних, що на 68 осіб більше, ніж за поточний період 2016 року. Усі безробітні навчалися під заявку роботодавців та були працевлаштовані.

                                                                               

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn