четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

Красноармійській міськрайонний суд тепер буде охороняти Національна поліція

Красноармійській міськрайонний суд тепер буде охороняти Національна поліція

1 грудня 2017 року Кабінетом Міністрів України затверджено постанову №902 «Про затвердження переліків судів, органів та установ системи правосуддя, охорона яких здійснюється підрозділами Національної поліції та Національної гвардії».

 Так, відповідно до п. 39 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» передбачено, що тимчасово, на період до початку виконання в повному обсязі повноважень Служби судової охорони, для підтримки громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду, а також охорони приміщень суду, органів і установ системи правосуддя виконання функцій з державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їх сімей, працівників суду, забезпечення безпеки учасників судового процесу покладається на підрозділи Нацполіціі і Нацгвардії.

 Згідно додатку №3 Постанови Кабінету Міністрів України від 01.12.2017 року №902 «Про затвердження переліків судів, органів та установ системи правосуддя, охорона яких здійснюється підрозділами Національної поліції та Національної гвардії», охорона Красноармійського міськрайонного суду Донецької області здійснюється технічними засобами охоронного призначення поліції охорони Національної поліції.

  Вищевказана постанова набрала чинності вчора, 5 грудня 2017 року.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn