четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

У Покровську студенти ДонНТУ зустрічали гостей з Німеччини

У Покровську студенти ДонНТУ зустрічали гостей з Німеччини

У ДонНТУ, який розташований у Покровську, відбулися заходи під назвою «Німеччина – від партнерства до дружби». Вони були приурочені до тижнів Німеччини в Україні. У зв`язку з цим до Покровська завітали поважні гості - Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина у м. Донецьк Вольфганг Мьоссінгер та лектор DAAD у м. Дніпро Олаф Міттельштрасс. Про це повідомляється на офіційному сайті ДонНТУ.

Під час заходів у ДонНТУ усі бажаючі мали можливість відвідати лекцію на тему: «Науково-освітні програми DAAD для студентів, викладачів, науковців на 2018/19 рік», а також семінар на тему: «Подання заяви на отримання стипендії за науково-освітніми програмами DAAD», які провів лектор DAAD Олаф Міттельштрасс.

Для присутніх у залі лекція виявилась пізнавальною та змістовною. Вона надала студентам та викладачам можливість зорієнтуватися у великій кількості науково-освітніх програм та визначити для себе той напрямок, що має найбільші шанси на отримання гранту DAAD.

Пан Міттельштрасс поділився зі студентами та викладачами власним досвідом, а також розповів про те, на що слід звертати увагу, обираючи для подальшого навчання вищій навчальний заклад у Німеччині. Семінар «Подання заяви на отримання стипендії за науково-освітніми програмами DAAD» став корисним з практичної точки зору. Присутні мали можливість ознайомитися з існуючими правилами подання заяви на стипендію DAAD.

По завершенні заходів, під час круглого столу під назвою «Німецька об’єднує», відбулася дружня зустріч із викладачами, аспірантами та студентами ДонНТУ. Учасники у невимушеній  обстановці спілкувалися з німецькими гостями за чашечкою кави та розповідали про актуальні наукові та навчальні проекти з навчальними закладами Німеччини, які наразі є активними в університеті.

 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn