четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

Мешканці Родинського наполягають на об’єднанні з Покровськом: результати громадських обговорень

Мешканці Родинського наполягають на об’єднанні з Покровськом: результати громадських обговорень

22 листопада у місті Родинське відбулося друге відкрите обговорення про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання громад з центром у місті Покровськ. Усі побажання мешканців міста були почуті владою та внесені до плану розвитку Родинського у складі Покровської ОТГ.

Нагадаємо, що за перспективним планом, наданим Донецькою обласною адміністрацією, Родинське має об'єднатися з Мирноградом. Однак, у квітні нинішнього року жителі шахтарського містечка висловили своє рішення вступити в об'єднану громаду з центром у Покровську. 7 листопада в приміщенні Родинського професійного ліцею відбулася перша зустріч керівництва міста та мешканців, на якій обговорювалося питання майбутнього об'єднання громад.

Які рішення були прийняті в ході другого відкритого обговорення дивіться у сюжеті:

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn