четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

У Покровському історичному музеї відбувся кінолекторій пам’яті жертв голодоморів

У Покровському історичному музеї відбувся кінолекторій пам’яті жертв голодоморів

День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, який відзначається в четверту суботу листопада.

В 2017 році він припадає на 25 листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

Сьогодні в Покровському історичному музеї пройшов кінолекторій, присвячений 85-м роковинами Голодомору 1932 - 1933 років в Україні.

Студенти першого курсу Донецького національного технічного університету переглядаючи частину документального фільму «Хлібна гільйотина», мали змогу більше дізнатися про ті страшні часи в історії нашої країни. Кінолекторій нікого не залишив байдужим. Крім того, присутні мали змогу ознайомитися з виставкою «Гірка пам’ять народу», яка діє до кінця місяця.

Цю трагедію нашого народу ми повинні пронести в наших серцях. І ніколи в житті не забувати ці жахливі часи, щоб вони не повторилися.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn