понедельник, 18 декабря
ad
img

НОВОСТЬ

На кошторисну документацію «Білицького будинку-інтернату» витратять більше 1 мільйона гривень

На кошторисну документацію «Білицького будинку-інтернату» витратять більше 1 мільйона гривень

Комунальний заклад  «Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Донецької облради 16 листопада уклав з ТОВ «Перспективи і новації» та ТОВ «ВТ-Універсум» три договори на розробку проектно-кошторисних документацій по капітальному ремонту та реконструкції власних об’єктів загальною вартістю 1,23 млн грн. Про це повідомляється на сайті «Наші гроші» з посиланням на систему «Прозорро».

Фірми зобов’язані протягом місяця з моменту отримання вихідних даних розробити проектно-кошторисні документації по наступних об’єктах: «ВТ-Універсум» – капітальний ремонт господарських споруд будинку-інтернату (579 тис. грн), «Перспективи і новації» – капітальний ремонт (289 тис. грн) та реконструкція об’єктів благоустрою та прибудинкових територій (359 тис. грн).

Усі тендери проведені за допороговою процедурою закупівлі. Єдиним учасником на двох торгах, і відповідно переможцем, стало ТОВ «Перспективи і новації», і ще на одному – ТОВ «ВТ-Універсум».

Варто відзначити, що торік Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів («ББІ») провів через «допорогові» закупівлі угоди на розробку проектно-кошторисних документацій по капітальному ремонту та реконструкції покрівлі головного корпусу будинку-інтернату загальною вартістю 325 тис. грн. Підряди дістали «Перспективи і новації».

ТОВ «ВТ-Універсум» засноване у лютому цього року, власником та керівником є Володимир Міхальський. Це батько керівника ТОВ «Перспективи і новації» Анни Швець.

Ще у травні минулого року ТОВ «Перспективи і новації» носило назву «Інформаційне агентство Рупор» і спеціалізувалось на діяльності інформаційних агентств.

Додамо, Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів очолює Катерина Коцар. Протягом останнього звітного року Коцар заробила 96 тис. грн, а її чоловік – 36 тис. грн. Подружжя проживає у Білицькому. Ні рухомого майна, ані нерухомості не декларували.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что создает Вам праздничное новогоднее настроение?
190 чел. Нарядная елка
47 чел. Аромат мандаринов
47 чел. Праздничный стол
39 чел. Праздничные ТВ передачи
24 чел. Предновогодние распродажи
23 чел. Бой курантов
18 чел. Ожидание подарков
Всего проголосовали
388 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn