суббота, 24 марта
img

НОВОСТЬ

Влада Добропілля закликає мешканців не забруднювати місто

Влада Добропілля закликає мешканців не забруднювати місто

В місті Добропілля працює постійно діюча комісія з питань поводження з безхазяйними відходами. Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

Комісія проводить обстеження території несанкціонованих звалищ. Несанкціоновані звалища утворюються, як правило, біля приватного сектору. Таким чином місцеві мешканці позбавляються від побутових відходів. Основними причинами виникнення несанкціонованих звалищ на території міста є:

- відсутність екологічної культури населення;

- не укладання угод мешканцями приватного сектора на вивіз сміття.

З 1 вересня 2017 року послуги з вивезення сміття в м. Добропілля здійснює ФОП Матяш. Добропільська міська рада просить усіх мешканців переукласти договори на вивіз твердих побутових відходів.

Для укладання договору та оплати за послуги з вивезення ТПВ необхідно звернутись за адресою: м. Добропілля, вул. Незалежності, будинок  35, 1 – й поверх.

Довідки за телефоном: 066-30-60-865.                                       

Виконком Добропільської міської ради закликає громадян дотримуватись чистоти та порядку, не забруднювати сміттям території рідного  міста.

 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn