пятница, 15 декабря
ad
img

НОВОСТЬ

Двох посадовців «Шахти «Капітальна» засуджено за порушення охорони праці

Двох посадовців «Шахти «Капітальна» засуджено за порушення охорони праці

Димитровський відділ Красноармійської місцевої прокуратури підтримав публічне обвинувачення у суді при розгляді кримінального провадження стосовно двох посадовців вугільного підприємства «Шахта «Капітальна» Державного підприємства «Мирноградвугілля», які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що 4 липня 2016 року, після отримання наряду на виконання робіт з розпилювання лісоматеріалів, 44-річна вантажниця лісового складу дільниці технологічного комплексу поверхні вказаного підприємства приступила до виконання робіт.

В процесі розпилювання стійки стався мимовільний викид елементів, одним з яких її вдарило у черевну порожнину. Внаслідок отриманої травми жінка отримала інвалідність.

Суд, врахувавши надані прокурором докази, визнав посадовців винними в інкримінованих злочинах та призначив покарання у вигляді двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком на 1 рік з іспитовим строком на 1 рік та 6 місяців, повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что создает Вам праздничное новогоднее настроение?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn