суббота, 17 марта
img

НОВОСТЬ

У Покровську суд відмовив поновити на посаді екс-завідуючого жіночою консультацією

У Покровську суд відмовив поновити на посаді екс-завідуючого жіночою консультацією

Завідуючому жіночої консультацією Перинатального центру Покровської ЦРЛ відмовлено у задоволенні позову до Покровської ЦРЛ  про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення з  посади та поновлення на роботі. Про це повідомляється на сайті Судова влада України.

Заперечуючи в цілому законність та підставність вищевказаних наказів, позивач  просив суд визнати незаконними та скасувати  вищевказані накази, поновити його на роботі та стягнути Покровської ЦРЛ середній заробіток за час вимушеного прогулу, моральну шкоду в сумі 10 000 гривень та судові витрати на правову допомогу у  сумі 3000 гривень та судовий збір у сумі 640 гривень.

"Під час розгляду цієї справи судом було встановлено, що у порушення вимог законодавства, Правил внутрішнього трудового розпорядку та своєї посадової інструкції, завідуючий жіночою консультацією ІІокровської ЦРЛ у своїй роботі використовував обладнання гістероскоп, яке не перебувало на балансі лікарні та не пройшло обов’язкову апробацію відповідно до вимог чинного законодавства, та з початку 2017 року до теперішнього час проводив чисельні операції пацієнтам з використання цього обладнання, що прямо заборонено Законом та створювало реальні загрози життю пацієнтів", - йдеться у повідомленні.

Суд дійшов висновку, що дії керівництва Покровської ЦРЛ,  щодо винесення наказів про накладення дисциплінарного стягнення та наказу про звільнення з  посади, є послідовними та законними, оскільки з матеріалів справи, пояснень сторін, показань свідків вбачається, що позивач  допускав в своїй роботі порушення Закону України  «Основи законодавства України про охорону здоров’я»,  Правил внутрішнього трудового розпорядку, посадової інструкції. Враховуючи посаду позивача, ту відповідальність, яка покладена на нього як на лікаря, така поведінка є неприпустимою.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn