суббота, 17 марта
img

НОВОСТЬ

В ДонНТУ-переселенці зустрілись ректор та студенти

В ДонНТУ-переселенці зустрілись ректор та студенти
В Донецькому національному технічному університеті, який з 2014 року діє в Покровську, відбулас зустріч ректора Ярослава Ляшка зі студентами. 14 листопада представники всіх факультетів і курсів ДонНТУ та Індустріального інституту зібралися в затишній аудиторії, щоб за чашкою гарячої кави чи чаю поспілкуватися з керівництвом на актуальні теми та обговорити насущні проблеми студентського життя.
 
Ректор коротко охарактеризував поточний стан справ університету, а також проаналізував, як змінився виш за ті три роки, що ДонНТУ функціонує в Покровську.
 
Після цього студенти почали задавати різноманітні запитання. Одним із найбільш гострих було обговорення можливого урізання кількості отримувачів стипендій у майбутньому, питань співіснування інституту та університету під одним дахом, участі студентів у різноманітних конкурсах і освітніх програмах, організації цікавого дозвілля студентів і курсів з англійської мови.
Не обійшлося і без підняття побутових питань, пов’язаних із життям у гуртожитку. Також студенти цікавилися можливостями відкриття на території університету медпункту, велосипедного паркувального майданчика та спортивних секцій. Поговорили і про шляхи поєднання навчання та роботи, до того ж, поділилися думками щодо відношення студентів до проекту «Академічна доброчесність».
 
Ректор пообіцяв вирішити основну масу з піднятих на зустрічі питань і активно підтримувати студентські ініціативи, а також запрошував молодь до діалогу та співпраці у подальшому, повідомляє фахівець редакційно-видавничого відділу Катерина Щербакова.
 
Нагадаємо, що після захвату Донецька проросійськими силами, ДонНТУ переїхав до Красноармійська, який з 2016 року став Покровськом.
 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn