понедельник, 18 декабря
ad
img

НОВОСТЬ

В ДонНТУ-переселенці зустрілись ректор та студенти

В ДонНТУ-переселенці зустрілись ректор та студенти
В Донецькому національному технічному університеті, який з 2014 року діє в Покровську, відбулас зустріч ректора Ярослава Ляшка зі студентами. 14 листопада представники всіх факультетів і курсів ДонНТУ та Індустріального інституту зібралися в затишній аудиторії, щоб за чашкою гарячої кави чи чаю поспілкуватися з керівництвом на актуальні теми та обговорити насущні проблеми студентського життя.
 
Ректор коротко охарактеризував поточний стан справ університету, а також проаналізував, як змінився виш за ті три роки, що ДонНТУ функціонує в Покровську.
 
Після цього студенти почали задавати різноманітні запитання. Одним із найбільш гострих було обговорення можливого урізання кількості отримувачів стипендій у майбутньому, питань співіснування інституту та університету під одним дахом, участі студентів у різноманітних конкурсах і освітніх програмах, організації цікавого дозвілля студентів і курсів з англійської мови.
Не обійшлося і без підняття побутових питань, пов’язаних із життям у гуртожитку. Також студенти цікавилися можливостями відкриття на території університету медпункту, велосипедного паркувального майданчика та спортивних секцій. Поговорили і про шляхи поєднання навчання та роботи, до того ж, поділилися думками щодо відношення студентів до проекту «Академічна доброчесність».
 
Ректор пообіцяв вирішити основну масу з піднятих на зустрічі питань і активно підтримувати студентські ініціативи, а також запрошував молодь до діалогу та співпраці у подальшому, повідомляє фахівець редакційно-видавничого відділу Катерина Щербакова.
 
Нагадаємо, що після захвату Донецька проросійськими силами, ДонНТУ переїхав до Красноармійська, який з 2016 року став Покровськом.
 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что создает Вам праздничное новогоднее настроение?
190 чел. Нарядная елка
47 чел. Аромат мандаринов
47 чел. Праздничный стол
39 чел. Праздничные ТВ передачи
24 чел. Предновогодние распродажи
23 чел. Бой курантов
18 чел. Ожидание подарков
Всего проголосовали
388 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn