четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

У Добропіллі День аграріїв відзначили волейбольним турніром

У Добропіллі День аграріїв відзначили волейбольним турніром

12 листопада у Добропіллі, в спортивному залі Добропільської ЗОШ І-ІІІ ст., відбулись змагання з волейболу, присвячені Дню працівників сільського господарства. Участь у турнірі взяли шість команд. Про це повідомляється на сайті Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної держадміністрації.

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Це свято всіх аграріїв країни, і саме йому присвячено районні змагання з волейболу серед колективів фізкультури району на Кубок В.І.Каніболоцького.

 

На турнір завітала голова Добропільської районної ради Тамара Бєлянкіна, яка привітала учасників зі святом і побажала міцного здоров`я та спортивної наснаги. Змагання почалися з першої подачі м`яча Валерієм Івановичем Каніболоцьким.

В запеклій боротьбі перемогла команда с. Ганнівка, друге і третє місця посіли команди с. Шахове і с. Добропілля відповідно.

Краща команда отримали почесний кубок, всі учасники - грошові нагороди,  а переможці - ще й особисті призи від голови Добропільськоі районної ради.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn