суббота, 17 марта
img

НОВОСТЬ

У Покровському центрі зайнятості провели семінар «Співбесіда з роботодавцем»

У Покровському центрі зайнятості провели семінар «Співбесіда з роботодавцем»

14 листопада в Покровському міському центру зайнятості Донецької області безробітні прослухали семінар з техніки пошуку роботи на тему: «Співбесіда з роботодавцем». У заході прийняло участь 14 осіб, які перебувають на обліку у Покровському МЦЗ.

Метою даного заходу є ознайомлення з правилами підготовки до співбесіди, з питаннями, які обговорюються з роботодавцем, методами самопрезентацій.

«Співбесіда з роботодавцем - це розмова, під час якої роботодавець оцінює претендента на вакантну посаду», - розпочала захід начальник відділу активної підтримки безробітних Софія Колесникова.

Ретельна підготовка до співбесіди – запорука успіху. Співбесіда з роботодавцем є основним методом оцінки та відбору кандидатів при влаштуванні на роботу. Успіх чи неуспіх залежить як від професійних якостей (освіта, досвід, кваліфікація тощо), так і від того, як претендент зарекомендує себе на співбесіді.

Під час заходу присутні обмінювались своїм досвідом та враженнями від минулих співбесід.

В результаті, безробітні були ознайомлені з видами співбесід, з правилами підготовки та правилами ділового спілкування з роботодавцем. Вчились підвищувати свою самооцінку, вказуючи на свої позитивні професійні якості, ознайомились з методами самопрезентацій та налаштувались на власний успіх.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn