суббота, 17 марта
img

НОВОСТЬ

Катерина Андрійченко: «Ми робимо все, щоб у Родинському було чисто, затишно та комфортно» (Відео)

Катерина Андрійченко: «Ми робимо все, щоб у Родинському було чисто, затишно та комфортно» (Відео)

Пристрої примусового зниження швидкості, які у народі називаються «лежачі поліцейські» зарекомендували себе як ефективний метод зменшення кількості аварій. Родинські проблемні ділянки доріг тепер теж стали безпечнішими. Протягом минулих вихідних виконувались роботи з установки лежачих поліцейських в місцях найбільш значущих соціальних об`єктів.

Також на всіх будинках Родинського, згідно закону про декомунізацію, були замінені таблички з назвами вулиць. Продовжуються роботи з благоустрою міста: прибираються парки та сквери, вивозиться сміття, ремонтується освітлення, цоколі будинків, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Наше місто», а також виконується планове обпилювання аварійних дерев.

Які роботи вже виконані, й що ще планує зробити у місті Родинська влада, дивіться у відео сюжеті:

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn