суббота, 17 марта
img

НОВОСТЬ

На Добропільщині пенсіонер «визволив з поліції» онука за 25 тисяч гривень

На Добропільщині пенсіонер «визволив з поліції» онука за 25 тисяч гривень

Коли 77-річному чоловіку з міста Білозерське зателефонували і сказали, що його онука затримано, але є шанс швидко вирішити проблему, старенький, не гаючи часу, відразу поспішив на порятунок «родича» і перевів на вказаний рахунок озвучену суму грошей. Через кілька годин пенсіонер зрозумів, що це чийсь «злий жарт», який коштував йому всіх грошових збережень.

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернувся мешканець Білозерського і повідомив, що невідомий шахрайським шляхом заволодів його грошовими коштами. З’ясувалося, що вранці потерпілому зателефонував незнайомий чоловік і сказав, що його онука затримано і відправлено до поліції за зберігання наркотичних речовин. Телефонуючий запропонував пенсіонеру свою допомогу, а саме – «зам’яти» справу за певне винагородження. Дідусь погодився і невідомий одразу назвав банківські реквізити, на які слід було покласти 25 тисяч гривень. Пенсіонер поспішив виконати умови «рятувальника». Але коли потерпілому через дві години подзвонив онук і сказав, що вперше чує про своє затримання, ошуканий дідусь прийшов до правоохоронців.

За даним випадком поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство». Аферистам, які вчинили дане правопорушення загрожує до 3-х років позбавлення волі, повідомляє Покровський відділ поліції.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn