суббота, 17 марта
img

НОВОСТЬ

В Мирнограді визначено чемпіонів

В Мирнограді визначено чемпіонів
11 листопада відбувся заключний тур першості міста Мирноград з міні-футболу, в якій протягом жовтня-листопада за коловою системою змагалися шість команд, приблизно 80 гравців.
 
В останньому турі, який зіграно на майданчику зі штучним покриттям біля ЗОШ №8, зафіксовано такі результати «Лазурний берег» - «Новоекономічне» - 8:2, ФК «Мирноград» - «Вуглепромтранс» - 8:3, «10-ВГСЗ» - «5/6» - 3:1.
За підсумками змагань якнайкраще проявила себе команда хлопців гірничорятувального загону, молодь мікрорайону Даманський («Лазурний берег»), а також команда з району шахти 5/6, яка вперше взяла участь у міських змаганнях і мала всі шанси посісти третє місце.
Після останнього туру відбулося урочисте нагородження учасників і призерів першості. Третє місце посіла команда «10-ВГРЗ», друге - «Лазурний берег», перше - ФК «Мирноград» . Команди за перше-третє місця нагороджено грамотами, медалями та грошовими призами від міської федерації футболу.
Грамотами відзначено кращих гравців першості. Це Максим Доценко (воротар «10-ВГРЗ»), Андрій Прут (ФК «Мирноград»), Валерій Ковальов («Лазурний берег»).
За сприяння в організації першості міста Мирноград і популяризацію футболу в місті грамотами Федерації футболу Донецької області нагороджено представників команд. Це Віктор Басенко, Сергій Брудін, Андрій Скарженюк, Сергій Федотов, Віктор Зібаров, Роман Григоренко, а також голова міської федерації футболу Олександр Ігнатьєв.
Організаторами змагань виступили сектор з питань фізичної культури та спорту спільно з міською федерацією футболу. Мета цих змагань - залучення мешканців міста до занять футболом.
Цього року в Мирнограді збудовано два майданчики зі штучним покриттям розміром 42х22 м, завдяки чому розвиток футболу у віддалених районах міста отримав новий імпульс. Організатори і учасники першості щиро дякують всім, хто взяв участь у будівництві та облаштуванні майданчиків.
Наступне змагання відбудеться навесні. Приємно, що ще декілька команд вже повідомили про своє бажання взяти у ньому участь.
 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn