воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

Опорна школа в Покровську відсвяткувала ювілей

Опорна школа в Покровську відсвяткувала ювілей
Восени минулого року в школі №9 міста Покровськ (колишній Красноармійськ), яка стала опорноою, розпочалась масштабна реконструкція, на яку з обласного та міського бюджетів було виділено близько 70 млн. гривень. У вересні 2017-го вона, повністю оновлена, з сучасною матеріально-технічною базою, зустрічала школярів. А нещодавно школа святкувала свій 35-річний ювілей.
 
Як повідомляє pokrovsk.city, 10 листопада в актовій залі ЗОШ № 9 зібрались учні, випускники, педагогічний колектив, вчителі, які працювали тут раніше, щоб разом відзначити день народження рідної школи. Восени 1982 року цей навчальний заклад вперше відкрив двері для учнів - тоді за парти сіли близько 2 тис. школярів. 
 
Згадати яскраві моменти зі шкільного життя та «погортати альбом» усім присутнім запропонували ведучі – учениці 11 класу. На великому екрані чорно-білі світлини минулих років змінювались сучасними фото. Ці кадри продемонстрували, яких кардинальних змін зазнали школа і територія біля неї (з’явились сучасні класи, комп’ютеризовані кабінети, інтерактивні комплекси, нові спортивна та хореографічна зали, харчоблок).
Родзинкою свята став відеоролик із подякою президентові України Петру Порошенку за створення школи майбутнього.
 
Із привітальними словами до присутніх звернулись представинки міської влади. Директору Катерині Пащенко передали подарунок для школи-іменинниці - сертифікат на суму 15000 грн. від міськради (на придбання матеріальних цінностей).
Подарунком від БФ «Надія» став сертифікат на екскурсійну подорож.
 
Талановиті учні дарували глядачам цікаві концертні номери, а вчителі, які все своє життя присвятили педагогічній праці, ділились воїми спогадами та мудрими настановами.
Були вітання навіть з-за кордону – колишній випускник адресував учням та педагогічному колективу своє відеозвернення.
 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn