воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

Учні ЗОШ №6 в Покровську відзначили День української писемності та мови

Учні ЗОШ №6 в Покровську відзначили День української писемності та мови

Вчора, 9 листопада, в Україні відзначали День української писемності та мови.  Це свято було встановлено Указом президента України від 6 листопаду 1997 року і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

З нагоди цього свята у ЗОШ№6 було проведено декілька заходів: тематичні уроки, на яких учні знайомилися з творчістю видатних українськиї поетів, уроки виразного читання, зустрічі з поетами рідного краю.

Діти збагатили свої знання про історію виникнення писемності, познайомилися з вкладом першого українського історика Нестора Літописця в розвиток української мови.

Здобутками українських вчених і письменників сучасні люди користуються кожний день: співають пісні, складають твори, спілкуються між собою, читають книжки. Так і учні показали свої вміння співати, відгадувати загадки, виразно читати вірші, використовувати прислів’я, спробували поділитися своїми витворами. Тим самим розширили знання про красу і багатство української мови.

 

Найкориснішим прикладом володіння правильним українським словом для школярів була зустріч з місцевою письменницею Чорною Л.К. Вона привітала всіх зі святом, поділилася своїми творами і похвалила дітей за міцні мовні знання.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn